Atribuită
Cumpărare directă
DULAP/FISET METALIC CEHA CU 2 POLITE SI 2 USI PLIABILE CU 2 YALLE, CULOARE GRI, H=100cm; L=120cm, A=42cm DATORITA USILOR PLIABILE, PRACTIC NU AVETI NEVOIE DECAT DE UN MIC SPATIU IN FATA DULAPULUI PT. DESCHIDEREA USILOR! Produsul se livreaza montat/asamblat si ambalat pt a face fata transportului. Dulap fabricat din tabla sudata de grosime 0.7mm-0.8mm Dimensiuni 120x42x100cm Usi ranforsate cu amortizoare pentru zgomot. Usile se pot deschide catre interior la 180°. Capacitate de incarcare pe polita 60 kg. Doua yalle cu cate 2 chei individuale pt fiecare usa (Doua yale pe dulap, cate una pe fiecare usa, cu chei individuale) Posibilitate reglare inaltime polita din din 36 in 36 mm. Vopsit in camp electrostatic,cu rezistenta la coroziune, gri deschis. Numar de rafturi metalice: 2 Unitate de vanzare: bucata Culoare: gri deschis. DULAP/FISET METALIC CEHA CU 2 POLITE SI 2 USI PLIABILE CU 2 YALLE, CULOARE GRI, H=100cm; L=120cm, A=42cm
- Număr anunț
- DA28833795
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
- Furnizor / câștigător
- ROINTERMED OFFICE SRL (CUI 25582974)
- Cod CPV
- 39132100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.628 RON
- Valoare atribuită
- 1.628 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.