Atribuită Cumpărare directă

Acumulator stationar 12V 9,1Ah F2 AGM VRLA TED Electric TED1291 Descriere Acumulator plumb-acid 12V 9,1Ah, VRLA-AGM (Valve Regulated Lead Acid Battery - Absorbed Glass Mat). Acumulatorii VRLA-AGM sunt sigilati (etansi) si functioneaza fara mentenanta. Aplicatii: UPS-uri, UPS-uri pentru centrale, EPS-uri (Electric Power System), sisteme de securitate (alarme), sisteme de iluminat, telecomunicatii, echipamente medicale, echipamente electrice, jucarii, cantare digitale, navomodele, barcute de plantat, sonare, etc. Acumulatorii uzati se predau, in maxim 20 de zile de la livrare, conform legii 1132 / 2008 privind regimul acumulatorilor folositi. Fisa tehnica Tip AGM VRLA Tensiune (V) 12 Amperi (Ah) 9,1 Tehnologie Plumb Acid Terminale F2/T2 (6,3mm) Dimensiuni ( L x l x î mm) 151 x 65 x 95 Greutate (Kg) 2,5 Brand TED Electric Va stam la dispozitie pentru orice clarificare necesara.

Număr anunț
DA28822780
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
Furnizor / câștigător
ROINTERMED OFFICE SRL (CUI 25582974)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.932 RON
Valoare atribuită
1.932 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.932 RON

din 1.932 RON estimat