Atribuită
Cumpărare directă
Tastatura Dell Keyboard Multimedia KB216, Wired, cu numpad, layout international Descriere produs Dell Keyboard Multimedia KB216, wired, US INT layout, USB conectivity ,Color: Black Specificatii produs Interfață tastatură USB Tip tastatura Standard (cu numpad) Tastatură mecanică Nu Iluminare Nu Tastatură multimedia Da Gaming Nu Porturi adiționale Nu Descriere comerciala Tip Multimedia Tehnologie Cu fir Interfata tastatura USB Tastatura iluminata Nu Taste numerice Da Dimensiune 442 x 127 x 244
- Număr anunț
- DA28767445
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
- Furnizor / câștigător
- ROINTERMED OFFICE SRL (CUI 25582974)
- Cod CPV
- 30237460-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 549 RON
- Valoare atribuită
- 549 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.