Atribuită Cumpărare directă

Ace seringa:18G-1000buc,22G(0.7*40)-300buc,21G-(0.8*40mm)-600buc,23G(0.6*30mm)-500buc,26G(0.45*12mm)-500buc.Catetere cu valva KDM :20G-600buc,22G-500buc,18G-100buc.Acceptul nostru tine loc de comanda ferma.

Număr anunț
DA28882071
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC AGNITA (CUI 4241176)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141320-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.163 RON
Valoare atribuită
7.163 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.163 RON

din 7.163 RON estimat