Atribuită Cumpărare directă

icaSilver Cremă 50ml este un dispozitiv medical considerat un adjuvant în tratamentul leziunilor superficiale, cornice și acute ale pielii. Acidul hialuronic, Vitamina E, Uleiul de migdale și Colagenul Acacia, datorită proprietăților hidratante și de formarea unei pelicule, creează un sistem de rezervă de apă capabil să hidrateze corect micromediul plăgii și să asigure restaurarea și menținerea caracteristicilor de hidratare optime ale pielii, cât și desfășurarea proceselor fiziologice de refacerea țesutului. Argintul micronizat are efect de conservare a preparatului. În comparație cu CicaSilver spray-pudră, crema asigură o umiditate mai mare, care este o condiție necesară pentru vindecarea arsurilor mai grave. Compozitie: Acid hialuronic, extract de acacia, argint micronizat, vitamina E, glicerina, ulei de migdale, propilenglicol, guma de xantan, alcool cetilstearilic, oleat de decil, glucozida cetearilica, unt de karite, etilhexiglicerina, potasiu etil fosfat, acid lactic, sorbat de potasiu, apa

Număr anunț
DA28804562
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33631200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.180 RON
Valoare atribuită
1.180 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
21.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.180 RON

din 1.180 RON estimat