Atribuită Cumpărare directă

Comprese sterile din tifon 19/15'40S, uz medicinal din bumbac hidrofil 100%, de culoare alba, degresat, neapretat, tesatura metrajului este mata, fara pete, si defecte, inodora, corespunzator microbiologic conform FR X 1993; fara fluorescenta, alcalinitate 7, pierdere la uscare maxim 4.82%, timp de imersie 3s, grad de albire 82.5, substante solubile in apa max 0.22%, cenusa max 0.12%, substante solubile in eter max 0.27%, substante active de suprafata 0.3mm; Tesatura 71 fire in urzeala, 56 fire in batatura, grosimea firului40s, masa 16.5/mp; Dimensiuni 27cm/27cm*10; Ambalate individual. Ambalaj protector din hartie medicinala pe ambele fete, deschidere faciala peel-down. Pe ambalaj sunt specificate producatorul, marcajul CE, dimensiunea. Termen de valabilitate 5 ani

Număr anunț
DA28665084
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141119-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat