Atribuită
Cumpărare directă
Wi-Fi IEEE802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac Rata de transfer Wi-Fi (Mbps) 11b: pana la 200 Mbps 11ac: pana la 433 Mbps Frecventa (GHz) 2.4 + 5 Antena Antena PIFA interna Interfata: USB 2.0 Securitate 64/128-bit WEP WPA/WPA2 WPA-PSK/WPA2-PSK Dimensiuni (mm): 36.8 x 18.5 x 7.6
- Număr anunț
- DA28839409
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORT FEROVIAR "ANGHEL SALIGNY (CUI 4375186)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
- Cod CPV
- 32422000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63 RON
- Valoare atribuită
- 63 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.