Atribuită
Cumpărare directă
Solid-State Drive (SSD) ADATA SU800, 256GB, SATA3, 2.5",Tabla alba magnetica 220x120 cm rama aluminiu,abla alba magnetica 180x120 cm rama aluminiu, Adaptor ip produs Adaptor Semnal Analog/Digital Conectori Tip conector HDMI - VGA Calitate Standard Alte detalii Iesire video pana la 1080p/60Hz; Latime de banda: 1.65Gbps
- Număr anunț
- DA28757952
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORT FEROVIAR "ANGHEL SALIGNY (CUI 4375186)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
- Cod CPV
- 30233180-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.942 RON
- Valoare atribuită
- 1.942 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.