Atribuită Cumpărare directă

DETERGENT ARIEL EXPERT PROFESIONAL / DETERGENT PENTRU SPITALE SI BUCATARII.AMBALAT LA SAC DE 14 KG.LIVRARE NATIONALA.TRANSPORTUL GRATUIT.

Număr anunț
DA28865748
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.483 RON
Valoare atribuită
1.483 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.483 RON

din 1.483 RON estimat