Atribuită Cumpărare directă

FISET METALIC / DULAP METALIC, metal, gri deschis, 2 usi, 90 x 40 x 180 cm Brand: Uzina Mecanica Destinatie: Depozitare documente,scule,materiale Feronerie inclusa: Yala simpla cu 2 chei,balamale Material: Tabla grosime 0,7 mm Certificat CE: da Culoare: Gri deschis,Ral 7035 Dimensiuni Lxlxh (mm): 900x400x1800 Inchidere : In 3 puncte cu yala.

Număr anunț
DA28803819
Autoritate contractantă
Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare (CUI 38280684)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
39122100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.798 RON
Valoare atribuită
1.798 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.798 RON

din 1.798 RON estimat