Atribuită Cumpărare directă

1 TUB NEON PHILIPS TL-D SUPER 80 / 18 W. LUMINA CALDA buc. 250 6.98 1745.00 331.55 2 STARTER NEON PHILIPS S2 4-22 W. buc. 100 1.77 177.00 33.63 3 PROIECTOR LED 100 W. buc. 4 139.75 559.00 106.21 4 BEC 75-100 WATT. E27 buc. 20 1.25 25.00 4.75 5 Prelungitor cu fir IP20, 3 prize, 3 x 2.5 mm, 3680 W, 5 m, alb buc. 50 57.98 2899.00 550.81 6 FIR PRELUNGITOR 3 X 2.5 MM, LUNGIME 10 METRI (1 STECHER+ 1 PRIZA) buc. 1 83.19 83.19 15.81 7 PRIZA SHUKO DUBLA ST. buc. 10 8.49 84.90 16.13 8 COMUTATOR ST buc. 10 6.47 64.70 12.29 9 COMUTATOR PT buc. 10 6.29 62.90 11.95 10 SIGURANTE DIFERENTIALE 20A. , 10-15 mAh buc. 5 89.75 448.75 85.26 11 CORP LAMPA FLUORESCENTA NEON 18 WATT buc 9 34.87 313.83 59.63 TRANSPORTUL GRATUIT.

Număr anunț
DA28782138
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.463 RON
Valoare atribuită
6.463 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.463 RON

din 6.463 RON estimat