Atribuită
Cumpărare directă
PANTALON, SCURTA DE VANT, CASCHETA, CACIULA BLANA NECESARE PENTRU POLITIA LOCALA SIMERIA, PANTALONI TOTAL13 PERECHI, MARIMI: 4BUC-60, 3BUC-52, 2BUC-56, 1BUC-54, 1BUC-50, 2BUC-58; SCURTA DE VANT TOTAL 7 BUC, MARIMI: 2BUC-52, 4BUC-54, 1BUC-56; CASCHETA TOTAL 5 BUC, MARIMI: 2BUC-56, 2BUC -57, 1BUC- 58; CACIULA DE BLANA 2BUC, MARIMI: 1BUC-56, 1BUC-58
- Număr anunț
- DA28757591
- Autoritate contractantă
- ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
- Furnizor / câștigător
- EMBIS-ARTA SRL (CUI 25281025)
- Cod CPV
- 35811200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.100 RON
- Valoare atribuită
- 6.100 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.