Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt Cod CPV art bug Denumire produs UM Cantitate Pret unitar fara tva valoare fara tva 1 30192000-1 20.01.01 Ascutitoare simplă din plastic buc 20 0.15 3.00 2 30192000-1 20.01.01 Biblioraft A4 cartonat buc 50 4 200.00 3 30192000-1 20.01.01 Creion corector varf metallic 7 mm buc 100 2.45 245.00 4 30192000-1 20.01.01 Capse 24/6 1000 buc/cutie buc 100 0.45 45.00 5 30192000-1 20.01.01 Dosar carton alb 250g/mp simplu A4 buc. 1000 0.35 350.00 6 30192000-1 20.01.01 Dosar plastic cu sina A4 (600 buc. rosu, 600 buc albastru, 300 buc. verde/ lila buc. 1000 0.49 490.00 7 30192000-1 20.01.01 Lipici lichid 50-60 g buc. 50 0.59 29.50 8 30192000-1 20.01.01 Post-it autoadeziv galben 76x76 mm 100 file buc. 50 1.38 69.00 9 30192000-1 20.01.01 Pixuri retractabil din plastic cu accesorii metalice (500 albastru, 100 negre) buc. 600 0.48 288.00 10 30192000-1 20.01.01 Folii plastic protectie documente A4 100 folii/set set. 100 4.58 458.00 11 30192000-1 20.01.01 Sfoara bumbac alba 100 g buc. 100 3.5 350.00 12 30192000-1 20.01.01 Bolduri cut. 20 1.1 22.00 13 30192000-1 20.01.01 Tus stampila pe baza de apa pt. uz general, recipient din plastic cu capac, 30 ml (20 rosu, 30 negru,20 albastru) buc. 70 1.1 77.00 14 30192000-1 20.01.01 Etichete buc. 500 0.38 190.00 15 30192000-1 20.01.01 Alonje buc 1000 0.89 890.00 16 30197320-5 20.05.30 Capsator 25 coli buc. 20 5.95 119.00
- Număr anunț
- DA28828403
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
- Cod CPV
- 30192133-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.637 RON
- Valoare atribuită
- 3.637 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.