Atribuită Cumpărare directă

Achizitie materiale curatenie: Covor dezinfectant bactericid 60*90 cm buc 6, Dispenser alb pentru prosop hartie, Meco K4 buc 2, Manusi nitril 200 buc/cutie 2 cutii, Manusi 100 buc/cutie, marime M 10 cutii, marime S 5 cutii, marime L 4 cutii, Masca protectie unica folosinta, medicala, nesterila, 3 straturi, cu elastic, 50 buc/cutie 52 cutii, Gel dezinfectant antibacterian Tork 1L 10 buc., Sapun lichid Fabi 5L 3 buc., Gel dezinfectant pentru maini 75% alcool Killco Sept 5L 3 buc., Fileu cu clip 100 buc/set 2 seturi, Protectie incaltaminte 100 buc/set 2 seturi. Raport pret calitate foarte bun. Furnizor serios.

Număr anunț
DA28828125
Autoritate contractantă
GRADINITA PROGRAM PRELUNGIT VESELIEI (CUI 29482390)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.461 RON
Valoare atribuită
3.461 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.461 RON

din 3.461 RON estimat