Atribuită Cumpărare directă

Lucrari reabilitare instalatii electrice pentru agentiile 38-012, 38-013, 38-026, 38-027 din cadrul PLJ Valcea. Regasiti atasat modelul de contract pe care va rog sa vi-l asumati prin semnatura, sa completati in preambul cu datele societatii dvs. si sa-l transmiteti la adresa de e-mail achizitii.publice@loto.ro

Număr anunț
DA28873332
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.399 RON
Valoare atribuită
12.399 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.399 RON

din 12.399 RON estimat