Atribuită
Cumpărare directă
PASTILE DEZINFECTANTE CLORIGEN, BICLOSOL, 300 BUC/CUTIE cutie 6.00 COADA LEMN MOP COLOR, SWEET HOME, 120 CM buc 20.00 GALEATA CU STORCATOR PENTRU MOP, ROSU, SWEET HOME, 14L buc 2.00 GALEATA CU STORCATOR PENTRU MOP, ALBASTRU, SWEET HOME, 14L buc 2.00 GALEATA CU STORCATOR PENTRU MOP, VERDE, SWEET HOME, 14L buc 2.00 HARTIE IGIENICA ALBA 3 STRATURI, 20M, KOOBIC, 24BUC/SET SET 2.00 ROLA PROSOP HARTIE ALBA 2 STRATURI, KOOBIC, 90M BUC 30.00 DETERGENT GEAMURI, KOOBIC, 5L bidon 2.00 SACI MENAJERI ULTRAREZISTENTI 35L LDPE, KOOBIC, 15BUC/ROLA rola 20.00 MANUSI NITRIL ALBASTRE, M, AQL 1,5, 100BUC/CUTIE cutie 6.00 DETERGENT PARDOSELI FRESH, KOOBIC, 5L BUC 3.00 DETERGENT PARDOSELI FRESH, KOOBIC, 5L, PET PET 3.00 DETERGENT PARDOSELI BUBBLE GUM KOOBIC, 5L bidon 2.00 SPRAY CURATAT MOBILA, PRONTO, 300 ML buc 12.00 DEZINFECTANT MAINI SI SUPRAFETE, SAFECLEAN, 5L (4,5KG) buc 4.00 SET WC MARE, ANA ZARADNA buc 10.00 Perforator metalic 30 coli, prevazut cu distantier KANGARO Perfo30 - rosu BUC 3.00 Perforator metalic 30 coli, prevazut cu distantier – KANGARO Perfo30 – albastru BUC 3.00 Perforator metalic 30 coli, prevazut cu distantier – KANGARO Perfo30 – negru BUC 3.00 Perforator metalic 30 coli, prevazut cu distantier – KANGARO Perfo30 – verde BUC 3.00 MOP BUMBAC ALBASTRU, 250GR BUC 5.00 MOP BUMBAC ROSU, 250GR BUC 5.00 MOP BUMBAC ALB, 250GR BUC 5.00 MOP BUMBAC VERDE, 250GR BUC 5.00
- Număr anunț
- DA28758605
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ANGHEL SALIGNY BANLOC (CUI 29135251)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.310 RON
- Valoare atribuită
- 2.310 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.