Atribuită
Cumpărare directă
1 MEDGEL5 GEL DEZINFECTANT MAINI, MEDITOL ICF, 5L buc 11.00 30/08/2021 11.00 P 2 KOB-DSL1LA DOZATOR SAPUN LICHID MANUAL ECONOMIC ALB, KOOBIC, 1L BUC 4.00 P 4 BICLOS-300 PASTILE DEZINFECTANTE CLORIGEN, BICLOSOL, 300 BUC/CUTIE cutie 10.00 P 5 KOB-CCL5 CLOR, KOOBIC, 5L bidon 15.00 P 6 60CIP050 DEZINFECTANT TOALETA, DOMESTOS, 750ML buc 15.00 P 7 ALCSAN500 ALCOOL SANITAR, MONA, 500ML buc 10.00 P 9 HRC-R-8459 MANUSI VINIL FARA PUDRA CLASIC TRANSPARENT L, 100BUC/CUTIE BUC 2.00 P 10 KOB-CSAPL5 SAPUN LICHID LILIAC, KOOBIC, 5L bidon 11.00 02/07/2021 11.00 P 11 KOB-CPAR5-BG DETERGENT PARDOSELI BUBBLE GUM KOOBIC, 5L bidon 15.00 P 12 KOB-CGRFN5 DETERGENT GRESIE SI FAIANTA, KOOBIC, 5L bidon 15.00 P 13 KOB-CDET5 DETARTRANT, KOOBIC, 5L bidon 10.00 P 14 KOB-PROS300 ROLA PROSOP HARTIE ALBA 2 STRATURI, KOOBIC, 300M BUC 15.00 P 15 KOB-PROSV250 PROSOAPE PLIATE V VERZI 1 STRAT, 25X19.5 CM, 250 FOI, KOOBIC, 20 SET/BAX SET 40 P 17 MOPBBC300 MOP BUMBAC ALB, 300GR buc 10.00 10.00 P 18 HOR-3790 SACI MENAJERI COLECTARE SELECTIVA 120L LDPE ALBASTRU, HORECA, 10BUC/ROLA rola 1.00 P 19 HOR-3813 SACI MENAJERI COLECTARE SELECTIVA 120L LDPE VERDE, HORECA, 10BUC/ROLA rola 2.00 P 20 SAC60L-15AL SACI MENAJERI COLECTARE SELECTIVA 60L LDPE ALBASTRU, HORECA, 15BUC/ROLA rola 3.00 P 21 SAC60L-15G SACI MENAJERI COLECTARE SELECTIVA 60L LDPE GALBEN, HORECA, 15BUC/ROLA rola 4.00 P 22 SAC60L-15V SACI MENAJERI COLECTARE SELECTIVA 60L LDPE VERDE, HORECA, 15BUC/ROLA rola 3.00 23 KOB-HOR-0668 LAVETE UNIVERSALE MICROFIBRA ALBA
- Număr anunț
- DA28697114
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC RUSCOVA (CUI 23039867)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.344 RON
- Valoare atribuită
- 5.344 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.