Atribuită Cumpărare directă

Aparat aer conditionat 12000 Btu/h

Număr anunț
DA28679877
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BALENI (CUI 29146137)
Furnizor / câștigător
TERMOHIDROSANITARE CONSULT SRL (CUI 15490520)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.857 RON
Valoare atribuită
2.857 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.857 RON

din 2.857 RON estimat