Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine : Marfa Cantitate 32/925346 - Filtru hidraulic cartus 2CX,3CX,4CX 1 320/07382 - Filtru combustibil T4i 1 581/R5206 - Filtru ulei cutie viteza JCB 1 320/07853 - Filtru epurator CCV esapament si garnitura 1 320/A7123 - Filtru combustibil decantor 1 333/D2696 - Filtru aer principal 1 32/925683 - Filtru aer secundar 1 320/B4420 - Filtru ulei motor JCB 1 332/A9113 - Filtru cabina 1 813/00466 - Garnitura pluta rezervor hidraulic rotund 1 813/50027 - Garnitura pluta sita CV 1 6112-0912 - Spray degresant 2 4003/2017 - Tub vaselina JCB HP Grease 400g 2 4000/0303 - Ulei punte fata HP Gear Oil 90 (200L) 20 4000/2203 - Ulei punte spate HP Gear Oil Plus (200L) 20 4000/2503 - Ulei cutie extreme Perf. 10W (200l) 20 4001/3005 - Ulei motor HP 10W30 (20l) T4 1 CAN20L - Bidon 20L 3 TAXA M - Taxa mediu Eco. 80,8 REVIZIE 1000 ORE 6-9T - Revizie KSM 1000 ore ( 1000/3000/5000 etc) utilaje 6-9T 1
- Număr anunț
- DA28838675
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
- Furnizor / câștigător
- KSM UTILAJE S.R.L. (CUI 18481861)
- Cod CPV
- 45259000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.450 RON
- Valoare atribuită
- 5.450 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.