Atribuită
Cumpărare directă
Test rapid antigen COVID 19 Ag SD BIOSENSOR STANDARD Q # DSP # Teste rapide pentru detecția antigenelor virusului SARS-CoV-2 SD BIOSENSOR Testul STANDARD Q COVID-19 Ag este primul test imunologic cromatografic rapid avizat de către ORGANIZATIA MONDIALĂ A SĂNĂTĂȚII pentru detectarea calitativă a antigenului specific SARS-CoV-2 prezent în nazofaringele uman cu SPECIFICITATE 100% ȘI SENSIBILITATE 100% comparativ rt-PCR. Conținut kit: Dispozitiv de testare ambalat individual, tub cu soluția tampon inclusă, capac duză, bețișor steril pentru recoltare, instrucțiuni de utilizare in limba română. Testele sunt produse de către SD Biosensor Inc. din Coreea de Sud, companie care ocupă locul 1 la nivel mondial în domeniul diagnosticării in vitro.
- Număr anunț
- DA28803968
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI 33028695)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.475 RON
- Valoare atribuită
- 1.475 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.