Atribuită
Cumpărare directă
PROSOAPE PLIATE V VERZI 1 STRAT, 25X19.5 CM, 250 FOI, AOB, 20 SET/BAX SET 200.00 SACI MENAJERI REZISTENTI 35L HDPE, AOB, 50BUC/ROLA rola 200.00 SACI MENAJERI ULTRAREZISTENTI 60L LDPE, AOB, 15BUC/ROLA rola 100.00 SACI MENAJERI ULTRAREZISTENTI 120L LDPE, AOB, 10BUC/ROLA rola 200.00 ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA28758920
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA OAMENI BUNI (CUI 30832678)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.130 RON
- Valoare atribuită
- 3.130 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.