Atribuită
Cumpărare directă
Sunt de culoare verde, portocaliu sau albastru si au inscriptionate semnul specific de colectarea hârtiilor si resturilor; Cosul stradal de resturi si hartii este confectionat din polietilena de inalta densitate, materia prima fiind la prima injectie, este rezistent la fluctuatiile de temperatura (+; - 35 grade c°); Rezistent la socuri, raze ultraviolete si infrarosu, in cazul unei surse de foc nu intretine flacara; Sistem de prindere: feronerie zincata inele de prindere cu surub, portiune metalica pentru stingerea tigarilor, sistem de inchidere cu cheie, corp colector maner metalic pentru manipulare, sistem de prindere si rabatare a cosului detasabil
- Număr anunț
- DA28712534
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOVILITA (CUI 4350700)
- Furnizor / câștigător
- TERRA BILD SRL (CUI 33419553)
- Cod CPV
- 34928480-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.250 RON
- Valoare atribuită
- 6.250 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.