Atribuită
Cumpărare directă
1173810 Cizme 100 Inverness negru Damă 37/38 1 44.99 LEI 0% 37.81 LEI 44.99 LEI 333423 Căciulă cu urechi Tundra 500 M/L 1 89.99 LEI 0% 75.62 LEI 89.99 LEI . Articolele se achiziționează la solicitarea scenografului, pentru premiera spectacolului ”Albă ca Zăpada și cei 7 pitici”, conform devizului estimativ 2174/ 02.09.2021 și referatelor de necesitate 2359/ 22.09.2021 și 2360/ 22.09.2021
- Număr anunț
- DA28875801
- Autoritate contractantă
- Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
- Cod CPV
- 37400000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 113 RON
- Valoare atribuită
- 113 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.