Atribuită Cumpărare directă

2745730 Minge Baschet R100 Mărimea Portocaliu Copii/Adulți 7 10 19.99 LEI 0% 167.98 LEI 199.9 LEI 2396713 Rachetă Badminton BR 100 Albastru Adulți Mărime universală 3 29.99 LEI 0% 75.61 LEI 89.97 LEI 2393806 Set 6 Fluturaşi plastic PSC 500 Medium - Galben Mărime universală 3 29.99 LEI 0% 75.61 LEI 89.97 LEI 2904726 Minge Futsal FS100 cm Mărimea 3 58 4 39.99 LEI 0% 134.42 LEI 159.96 LEI 2964092 Minge Fotbal F00 Hibrid Mărimea Roșu 5 10 44.99 LEI 0% 378.07 LEI 449.9 LEI 2899314 Minge Fotbal F00 Light Mărimea Roșu 5 10 49.99 LEI 0% 420.08 LEI 499.9 LEI 1749019 Minge Medicinală Diametru 22 cm Albastru 2 kg 2 109.99 LEI 0% 184.86 LEI 219.98 LEI 1749020 Minge Medicinală Fitness Diametru 22 cm Galben 3 kg 1 119.99 LEI 0% 100.83 LEI 119.99 LEI 873496 Set Ace Umflare Minge 3 2 9.99 LEI 0% 16.79 LEI 19.98 LEI 2111640 Pompă Mingi Sporturi de Echipă Galben-Negru UNIC 1 22.99 LEI 0% 19.32 LEI 22.99 LEI 2354022 Set 72 Mingi Tenis de Masă FB830+ 1* 40 + Alb Mărime universală 2 69.99 LEI 0% 117.63 LEI 139.98 LEI

Număr anunț
DA28864711
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Puskas Tivadar (CUI 4201791)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.691 RON
Valoare atribuită
1.691 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.691 RON

din 1.691 RON estimat