Atribuită Cumpărare directă

REF NUME PRODUS MĂRIMEA CANTITATE PREȚ UNITAR REDUCERE VALOARE FĂRĂ TVAVALOARE CU TVA Plasa poarta 3 x 2m, ochiuri 12×12 cm, adancime 80/100 Mărime unică 1 424 LEI 0% 356.3 LEI 424 LEI 54896 Plasă 10-14 Mingi Negru/Galben Mărime universală 1 29.99 LEI 0% 25.2 LEI 29.99 LEI 2964092 Minge Fotbal F00 Hibrid Mărimea Roșu 5 10 44.99 LEI 0% 378.07 LEI 449.9 LEI 2883888 Husă 16 Mingi Fotbal Negru Mărime universală 1 69.99 LEI 0% 58.82 LEI 69.99 LEI 2591438 Set 40 Conuri Essentiel 4 culori (galben, portocaliu, gri, albastru) Mărime universală 2 69.99 LEI 0% 117.63 LEI 139.98 LEI 2901219 Chingă de suspensie DST100 albastru-roșu Mărime universală 20 69.99 LEI 0% 1176.3 LEI 1399.8 LEI 453853 Plasă coș Baschet 6 mm Alb rezistentă la intemperii Mărime universală 10 29.99 LEI 0% 252.02 LEI 299.9 LEI 2577657 Minge Baschet BT100 Mărimea Portocaliu Copii/Damă 6 5 64.99 LEI 0% 273.07 LEI 324.95 LEI 4142910 Minge LIGHT GRIPPY Mărimea Galben Copii 1 10 89.99 LEI 0% 756.22 LEI 899.9 LEI

Număr anunț
DA28834873
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU COSTESCU (CUI 20745728)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.393 RON
Valoare atribuită
3.393 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.393 RON

din 3.393 RON estimat