Atribuită
Cumpărare directă
2388454 Set Şosete Lungi Tenis RS100 x3 Alb 39/42 9 12.99 LEI 0% 98.24 LEI 116.91 LEI 2388245 Set Şosete Lungi Tenis RS100 x3 Alb 35/38 30 12.99 LEI 0% 327.48 LEI 389.7 LEI 2388235 Set Şosete Mid Tenis RS100 x 3 Alb Copii 31/34 19 12.99 LEI 0% 207.4 LEI 246.81 LEI 2388234 Set Şosete Mid Tenis RS100 x 3 Alb Copii 27/30 3 12.99 LEI 0% 32.75 LEI 38.97 LEI 2602588 Colanți 100 educație fizică negru fete 160-166cm14-15A 10 14.99 LEI 0% 125.97 LEI 149.9 LEI 2602587 Colanți 100 educație fizică negru fete 149-159cm12-13A 6 14.99 LEI 0% 75.58 LEI 89.94 LEI 2602586 Colanți 100 educație fizică negru fete 141-148cm10-11A 7 14.99 LEI 0% 88.18 LEI 104.93 LEI 2602585 Colanți 100 educație fizică negru fete 131-140cm 8-9A 5 14.99 LEI 0% 62.98 LEI 74.95 LEI 767703 Tricou fitness bărbați 100% bumbac regular alb XXXL 1 14.99 LEI 0% 12.6 LEI 14.99 LEI 767681 Tricou fitness bărbați 100% bumbac regular alb L 4 14.99 LEI 0% 50.39 LEI 59.96 LEI 767673 Tricou fitness bărbați 100% bumbac regular alb M 3 14.99 LEI 0% 37.79 LEI 44.97 LEI 767657 Tricou fitness bărbați 100% bumbac regular alb S 6 14.99 LEI 0% 75.58 LEI 89.94 LEI 1695642 Tricou Fitness damă 100% bumbac alb XXL 1 14.99 LEI 0% 12.6 LEI 14.99 LEI 1695640 Tricou Fitness damă 100% bumbac alb L 5 14.99 LEI 0% 62.98 LEI 74.95 LEI 1695639 Tricou Fitness damă 100% bumbac alb M 7 14.99 LEI 0% 88.18 LEI 104.93 LEI 1695638 Tricou Fitness damă 100% bumbac alb S 6 14.99 LEI 0% 75.58 LEI 89.94 LEI 2454946 Colanţi Fitness 100 din Bumbac negru damă 3XL / W41
- Număr anunț
- DA28805441
- Autoritate contractantă
- Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara Zona Metropolitana Cluj (CUI 24922911)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
- Cod CPV
- 18000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.062 RON
- Valoare atribuită
- 10.062 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.