Atribuită Cumpărare directă

servicii de consultanta in domeniul achizitiilor publice in conformitate cu art. 3, alin. (d) din Legea 98/2016 privind achizitiile publice pentru aplicarea procedurii simplificate in vederea realizarii obiectivului de investitii : „ Modernizare sistem de iluminat public in comuna Leordeni, judetul Arges ” . Consultantul va proceda la realizarea activitaților stipulate în anexa la contract .

Număr anunț
DA28812988
Autoritate contractantă
UAT COMUNA LEORDENI (CUI 4971979)
Furnizor / câștigător
IMPRESSION PROMOTIONS ADVERTISING SRL (CUI 17450875)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat