Atribuită Cumpărare directă

Saltea antiescara cu compresor Sistem antidecubit compus din saltea tip fagure si pompa cu presiune reglabila Sistem antidecubit cu mod alternativ; La alternarea punctelor de contact cu pielea se face un masaj bland care permite o mai buna circulatie a sangelui si o buna oxigenare a tesuturilor, prevenind astfel formarea escarelor (leziunilor de decubit); usor de instalat, utilizat si intretinut (lavabila); cu saltea tip fagure lavabila, realizata din PVC medical (EN-71), rezistenta la intepaturi accidentale, cu kit de reparatii pentru intepaturi accidentale inclus; foarte confortabila, se poate fixa de pat cu ajutorul unor clame; pompa cu reglarea presiunii in functie de greutatea utilizatorului, cablu de alimentare 2 metri; Greutate 4 kg Dimensiuni 234 x 100 cm Greutate maxima sustinuta 135 kg Pompa 230V / 50-60Hz Evacuarea aerului 4 l/ min Presiune 30-80 mmHG Ciclu de timp 6 min Greutate saltea 2.1 kg Greutate pompa 1.6 kg

Număr anunț
DA28861680
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
39143112-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.744 RON
Valoare atribuită
3.744 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.744 RON

din 3.744 RON estimat