Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 80GR/MP 500COLI/TOP CANON YELLOW LABEL 5 BUC * 11.99 lei = 59.95 lei | BANDA ADEZIVA TRANSP 48MM*66M 3 ROLA * 2.99 lei = 8.97 lei | BANDA ADEZIVA MARO 48MM*66M 1 ROLA * 2.99 lei = 2.99 lei | CAIET A5 80F POLICROMIE DICTANDO 6 BUC * 1.52 lei = 9.12 lei | CAIET A5 48F POLICROMIE MATEMATICA 6 BUC * 0.81 lei = 4.86 lei | CAIET A4 56 FILE POLICROMIE - MATEMATICA 6 BUC * 2.06 lei = 12.36 lei | CAIET A4 56 FILE POLICROMIE - DICTANDO 3 BUC * 2.06 lei = 6.18 lei | PIX CU MECANISM SENATOR POINT ZERO CORP PLASTIC A 10 BUC * 1.41 lei = 14.1 lei | PIX FARA MECANISM SENATOR 1000 0.7MM A 10 BUC * 0.55 lei = 5.5 lei | CREION MECANIC ROTRING TIKKY 0.7MM 5 BUC * 9.41 lei = 47.05 lei | FLUID CORECTOR CU PENSULA PE BAZA SOLVENT 20ML NOKI 5 BUC * 1.82 lei = 9.1 lei | MINA CREION ROTRING 0.7MM 6 ETUI * 2.82 lei = 16.92 lei | NOKI DOSAR PVC DIVERSE CULORI 20 BUC * 0.48 lei = 9.6 lei | DOSAR CARTON INCOPCIAT 1/1 250GR/MP 12 BUC * 0.44 lei = 5.28 lei | NOKI FOLII PROTECTOARE A4 38MICRONI * 100BUC 2 SET * 7.66 lei = 15.32 lei | DOSAR CARTON SINA 250GR/MP 10 BUC * 0.4 lei = 4 lei | MAPA PLASTIC A4 (318*237MM) CU ELASTIC DIV CUL 5 BUC * 1.96 lei = 9.8 lei | BIBLIORAFT PLASTIFIAT CU MARGINE METALICA 7.5CM DIVERSE CUL 5 BUC * 4.81 lei = 24.05 lei | MARKER PERMANENT SCHNEIDER VF ROTUND 1-3MM 130 N 5 BUC * 2.45 = 12.25 | MARKER PERMANENT SCHNEIDER VF ROTUND 1-3MM 130 R 5 BUC * 2.45 = 12.25 | CARTON DUPLEX 250GR/MP 70 *100CM 10 COALA * 0.99 = 9.9 | AGRAFE BIROU 28MM *100BUC 5 CUT * 0.81 =
- Număr anunț
- DA28773935
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare Dezvoltare Agricola - Teleorman (CUI 3124704)
- Furnizor / câștigător
- FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 351 RON
- Valoare atribuită
- 351 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.