Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie servicii de mentenanta anuala, incepand cu data de 20.09.2021. Deviz Profesional ISDP10, configuratia Express, serie de licenta 808504180. Mentenanta include: - asistenta tehnica si de specialitate - actualizare norme - actualizare preturi actualizare curs euro - modificari legislative.
- Număr anunț
- DA28745542
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
- Furnizor / câștigător
- INTERSOFT START SOLUTIONS SRL (CUI 33322231)
- Cod CPV
- 72540000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200 RON
- Valoare atribuită
- 200 RON
- Data publicării
- 13.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.