Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare “Reabilitare si modernizare DJ 611 Roata de Jos – Sadina – Cartojani – Limita judet Teleorman, km 3+380 – 5+000, 1,620 km expertiza tehnica, studii de teren, DALI, documentatii avize/acorduri Condiții de participare: - Certificat constatator/CUI emis de ONRC din care trebuie sa rezulte obiectul de activitate; Obiectul contractului trebuie sa aiba corespondent in codul CAEN din certificatul constatator/CUI. - Declarație potrivit art 164 din legea nr. 98/2016, cu modificarile si completarile ulterioare. - Declarație potrivit art 165 din legea nr. 98/2016, cu modificarile si completarile ulterioare - Declarație potrivit art 167 din legea nr. 98/2016, cu modificarile si completarile ulterioare Declarație art. 59 si art. 60 din Legea nr. 98/2016 cu modificările și completările ulterioare; - Declarație privind respectarea obligatiilor relevante din domeniile mediului, social si al relatiilor de munca. - Resurse umane – Lista personalului propus pentru indeplinirea contractului de servicii (sef proiect, proiectanti pe specialitati, dupa caz, expert tehnic atestat, etc.) insotita de diplomele/certificatele/atestarile aferente. - Proiectul de contract insusit de ofertant Propunerea tehnica - Ofertantul va elabora propunerea tehnica astfel încât aceasta să respecte în totalitate cerințele prevăzute în Caietul de sarcini.

Număr anunț
DA28815890
Autoritate contractantă
JUDETUL GIURGIU (CUI 4938042)
Furnizor / câștigător
RIA DESIGN CONSULTING SRL (CUI 24541003)
Cod CPV
71322500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat