Atribuită
Cumpărare directă
REPARATII CONFORM DEV. NR. 397 10.06.2021 ACUMULATOR AUTO 80AH START STOP - SJ 05 LCE CONFORM DEV. NR. 399 11.06.2021 COMPRESOR AC ULEI CASTROL 5W30 LICID PARBRIZ - SJ 04 TJU CONFORM DEVIZ NR. 508 28.07.2021 FILTRU AER FILTRU COMBUSTIBIL FILTRU ULEI FILTRU POLEN ITP ULEI MOTOR -SJ 04 TJU
- Număr anunț
- DA28698033
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
- Furnizor / câștigător
- SPEED SERVICE S.R.L. (CUI 22853858)
- Cod CPV
- 50100000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.224 RON
- Valoare atribuită
- 3.224 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.