Atribuită Cumpărare directă

Servicii profesionale de curatat cosuri de fum, sobe , cazane combustibil solid , 1.Curatare cos fum = 47 ml 2. Curatat cazan comb solid 75kw -150 kw = 4 buc 3. Curatat soba comb solid = 1 buc

Număr anunț
DA28682175
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ORASENI DEAL (CUI 23578071)
Furnizor / câștigător
COŞAR BEST NORD SRL (CUI 31727662)
Cod CPV
90915000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.150 RON
Valoare atribuită
3.150 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
06.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.150 RON

din 3.150 RON estimat