Atribuită Cumpărare directă

Ambreiaj 545 RX, Sina de ghidaj 3/8-18'' Oregon, Sina de ghidaj 45cm-18”-1,5mm, Ulei 2timpi Husqvarna-10,0l, Pila rotunda Husqvarna.

Număr anunț
DA28812967
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC PAVAJE SPATII VERZI (CUI 13939144)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.798 RON
Valoare atribuită
1.798 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.798 RON

din 1.798 RON estimat