Atribuită
Cumpărare directă
LAPTOP LENOVO IDEAPAD 5, 8GB, 512GB, 15,6''FHD,TONER KONICA MINOLTA 224 2BUC TONER HP 5BUC X 100,84 SSD 2BUC MOUSE WIRELESS 3BUC TONER CANON 4BUC ,ALONJE 4SET DOSAR SINA 200BUCFOLII PROTECTIE 4SET PIX DACO BASIC 50BUC POST IT 15BUC HARTIE A4 70TOP HARTIE A3 4TOP STILOU ECADA 3BUC PLIC C6 200BUC PERFORATOR EK 1BUC PERFORATOR PLUS 1BUC CAPSATOR EK 1BUC CAPSATOR MILAN 1BUC AGRAFE HARTIE 5SET AGRAFE HARTIE 10SET CAPSE 24/6 10CUT DOSAR PLASTIC 10BUC MAPA PLASTIC BUTON 10BUC DECAPSATOR CENTRUM 3BUC MARKER CD/DVD 12BUC PLIC C5 100BUC PLIC BURDUF A4 50BUC PIX MY TECH 0,7mm 50BUC RADIERA 5BUC SFOARA BUMBAC 5BUC
- Număr anunț
- DA28839270
- Autoritate contractantă
- COMUNA RIMETEA (CUI 4562125)
- Furnizor / câștigător
- FIRST START SOLUTIONS SRL (CUI 34147210)
- Cod CPV
- 42965000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.357 RON
- Valoare atribuită
- 6.357 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.