Atribuită
Cumpărare directă
Saci filtranti Karcher NT: Geantă de filtru din lână cu volum de 40-50 litri. Rezistent la rupere, clasa M de praf, pentru portul furtunului de aspirație din capul mașinii. Contine: 5xbuc, compatibil cu modelul de aspirator Karcher - Aspirator NT 40/1 Ap L FILTRU ASPIRATOR NT KARCHER: Filtru pentru aspiratorele nt 35/45/55, compatibil cu modelul de aspirator Karcher - Aspirator NT 40/1 Ap L Karcher - Aspirator NT 40/1 Ap L : Aspirator umed-uscat de înaltă calitate NT 40/1 Ap L, capacitate rezervor de 40 litri și filtru cu sistem semi-automat de curatare, combinat cu o putere mare de aspirare, permite chiar și îndepărtarea prafului fin fara utilizarea sacilor filtranti. Aspiratorul este versatil și poate fi utilizat pentru a îndepărta murdăria grosieră și lichidele, pentru aspirarea mașinii și, de asemenea, pentru curățarea interioară a vehiculelor. Impresionează cu detalii inteligente pentru depozitarea noilor accesorii. Capacul său a fost proiectat atât de plat încât poate fi așezată o cutie de scule iar, datorită, opțiunilor de fixare poate fi de asemenea asigurată. De asemenea, NT 40/1 Ap L convinge prin manipularea foarte simplă. Toate funcțiile importante sunt selectate și reglate direct cu ajutorul unui întrerupător rotativ central. Date tehnice NT 40/1 Ap L Debit aer (l/s)* 74 Vacuum (mbar)* 254 Capacitate rezervor (l) 40 Capacitate max. consum (W) 1380 Nivelul presiunii acustice (dB(A)) 70 Greutate (kg) 12.4 Dimensiuni (mm, LxWxH) 525x370x630
- Număr anunț
- DA28722107
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA - PRIMARIA MUNICIPIULUI VASLUI (CUI 34449544)
- Furnizor / câștigător
- SUPERMARKET SERVICE SRL (CUI 21926986)
- Cod CPV
- 39713431-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.468 RON
- Valoare atribuită
- 7.468 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.