Atribuită
Cumpărare directă
Servicii evaluare personal eficiență administrativă si financiară(servicii privind evaluarea personalului din aparatul de specialitate al primarului și serviciile din subordinea consiliului local). Nr. de posturi din cadrul U.A.T Municipiul Codlea 150 de posturi din care funcții publice 112 posturi – vacante 12 posturi, ocupate 100 posturi, contractuale 38 de posturi – 7 posturi vacante, ocupate 31 posturi
- Număr anunț
- DA28757413
- Autoritate contractantă
- Municipiul Codlea (CUI 4777108)
- Furnizor / câștigător
- KPMG ADVISORY SRL (CUI 13204347)
- Cod CPV
- 79419000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.000 RON
- Valoare atribuită
- 84.000 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.