Atribuită Cumpărare directă

COLIER BRANSARE 110*1 BUC 1 16.39 DOP ALAMA 1 BUC 1 4.87 HIDROFOR 1200W BUC 1 659.66 OLANDEZ BRONZ 1 IE BUC/ 2 18.57 SACI MENAJERI 120L BUC 48 6.7227

Număr anunț
DA28677962
Autoritate contractantă
COMUNA VOILA (PRIMARIA COMUNEI VOILA) (CUI 4443450)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.040 RON
Valoare atribuită
1.040 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.040 RON

din 1.040 RON estimat