Atribuită Cumpărare directă

Pachet alimente Conform factura factura nr 6155005423 din 21.09.2021

Număr anunț
DA28859740
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI 10881986)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.260 RON
Valoare atribuită
2.260 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.260 RON

din 2.260 RON estimat