Atribuită
Cumpărare directă
Beton C16/20 necesar pentru construire imprejmuire la Serviciul Public Local de Gospodarie Comunala Corni (fostul sector zootehnic al CAP Corni), cantitate care fi livrată conform cerinţelor beneficirului cu comandă telefonică cu 2 zile înainte de ziua livrării, astfel: - 4 curse cu a câte 5 mc. - 1 cursa a 6 mc. Transportul cu autobetoniera este inclus in pret, localitatea Corni este la o distaţă nai mică de 25km de la statia de betoane din localitatea Stancesti, comuna Mihai Eminescu, judetul Botosani.
- Număr anunț
- DA28697245
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORNI (CUI 3748503)
- Furnizor / câștigător
- TRY GRUP BETOANE SRL (CUI 33601520)
- Cod CPV
- 44114000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.020 RON
- Valoare atribuită
- 7.020 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.