Ofertă acceptată Cumpărare directă

OEM GLC-TE Cisco Compatible 1000BASE-T SFP Copper RJ-45 100m Transceiver Module,OEM GLC-SX-MMD Cisco

Număr anunț
DA34556237
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.620.943 RON
Data publicării
23.11.2023 11:23
Data finalizării
24.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.620.943 RON