Atribuită
Cumpărare directă
etergent rufe SAVEX 10kg sac 1 50.4 50.4 Hartie igienica MINI, alb, 2 strat, 820 foi,100% celuloza TM rola 96 3.17 304.32 Prosop hartie MIDI, alb, 2 strat ClassEur laminat buc 24 8.13 195.12 Saci menaj negri 120 litri, 10 buc/rola SM 30 role/bax buc 90 3.34 300.6 Saci menaj negri 60 litri , 20 buc/rola SM 35 role/bax buc 35 2.57 89.95 Sapun lichid cu Aloe Vera 5 litri TM 00403091 bid 4 16.23 64.92 Suport mop 40x11cm TTS 868 buc 3 100.46 301.38 Mop microfibra 40 cm 694 TTS buc 3 47.15 141.45 Maner mop aluminiu cu gaura 140cm AES291 buc 3 15.23 45.69 Galeata Profi cu storcator si roti 24 litri HTS731 buc 3 180.96 542.88 Manusi negre Nitrylex M 100 buc/cut MER cut 4 51.88 207.52 Detergent Domestos 5 litri bid 2 34.2 68.4
- Număr anunț
- DA28802323
- Autoritate contractantă
- TRANSYLVANIA COLLEGE. THE CAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOL IN CLUJ (CUI 25009919)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.312 RON
- Valoare atribuită
- 2.312 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.