Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate Pret unitar Valoare Detergent degresant SANO DG1 4 litri bid 2 34.8 69.6 Detergent vase Fairy 800ml buc 7 6.2 43.4 Detergent Cif 500 ml buc 10 5 50 Detergent geamuri Clin 500 ml buc 10 5.2 52 Manusi Nitrylex albastre L 100 buc/cut MER cut 3 55 165 Manusi fara pudra mov M Nitrylex 100 buc/cut MER cut 5 55 275 Saci menaj 60 litri albastru SANO, 15 buc/rola rola 10 4 40 Saci menaj 35 litri albastru SANO, 15 buc/rola rola 5 2.5 12.5 Saci menaj 120 litri albastru SANO, 10 buc/rola rola 10 5 50 Burete spiralat Maxi Inox Stella A34-STEX-0958 buc 10 1.8 18 Burete vase canelat mijlociu 10/set SHRO-2435P set 2 4.5 9 Mr Proper Universal 5 litri bid 2 32 64 Detergent rufe ARIEL Profesional 14kg sac 1 99.8 99.8 Manusi bucatarie silicon buc 2 72.5 145
- Număr anunț
- DA28778807
- Autoritate contractantă
- GRADINITA cu P.P. MAMARUTA (CUI 17968517)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.093 RON
- Valoare atribuită
- 1.093 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.