Atribuită
Cumpărare directă
2 buc Toner Canon C-EXV33 black - pret unitar 157.13 lei fara tva 1 buc Cartus cerneala Epson T6643 Magenta 70 ml - pret unitar 28.56 lei fara tva 1 buc Cartus cerneala Epson T6644 Yellow 70 ml - pret unitar 28.56 lei fara tva 1 buc Cartus cerneala Epson T6642 Cyan 70 ml - pret unitar 28.56 lei fara tva 1 buc Cerneala Epson C13T77414A Black 140ml - pret unitar 54.61 lei fara tva 3 buc Cartus toner Procart compatibil Q2612A 12A black pentru imprimante HP - pret unitar 42.01 lei fara tva
- Număr anunț
- DA28828092
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Joseph Haltrich (CUI 4765588)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 580 RON
- Valoare atribuită
- 580 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.