Atribuită Cumpărare directă

5 buc Kit Tastatura + Mouse Inter-Tech KB-118EN + Mouse Optic Black - Pret unitar 28.56 lei fara tva 2 buc Baterii Panasonic Lithium Coin CR-2032L 4 bucat - pret unitar 21.84 lei fara tva 5 buc Cablu VGA Gembird CC-PPVGA-6B - Pret unitar 21.00 lei fara tva 5 buc Cablu imprimanta Gembird CCP-USB2-AMBM-6G 1.8m - pret unitar 8.40 lei fara tva 1 buc Hard disk Seagate ST325031CS 250 GB SATA II 7200 Rpm - pret unitar 107.55 lei fara tva 2 buc Kit tastatura si mouse Philips SPT6103B Wireless Black - Pret unitar 64.70 lei fara tva 4 buc Sursa AKYGA Basic AK-B1-500 500W - pret unitar 89.07 lei fara tva 2 buc Placa de retea TP-Link TG-3468 Interfata PCI Express Chipset Realtek Auto MDI/MDIX Port RJ45 - pret unitar 44.53 lei fara tva 10 buc Cablu retea Gembird Patchcord RJ45 Cat 6 UTP 2 m Negru - pret unitar 6.71 lei fara tva 10 buc Cablu retea Gembird Patchcord RJ45 Cat 6 UTP 1m Gri - pret unitar 5.03 lei fara tva 3 buc Cablu retea Gembird Patchcord RJ45 Cat 6 UTP 0.5m Negru - pret unitar 3.35 lei fara tva 5 buc Cablu video UGREEN DV102 DVI tata - VGA tata FullHD 60Hz 2 moduri 2m Negru - pret unitar 23.52 lei fara tva

Număr anunț
DA28828089
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Joseph Haltrich (CUI 4765588)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat