Atribuită Cumpărare directă

elefon mobil Samsung Galaxy S20 Plus G986BD 128GB 12GB RAM Dual Sim 5G Cloud Blue

Număr anunț
DA28782333
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
32250000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.184 RON
Valoare atribuită
3.184 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.184 RON

din 3.184 RON estimat