Atribuită
Cumpărare directă
SSD Extern Samsung T7 1TB USB 3.2 2.5 inch Indigo Titan Grey-Interfata USB 3.2 Gen 2 Type-C Capacitate 1 TB Form Factor 2.5 inch Sisteme de Operare Windows Mac Android Rata de transfer Citire: 1050 MB/s Scriere: 1000 MB/s Culoare Gri Dimensiune 85 x 57 x 8 mm latime x adancime x inaltime Greutate 58 g;Mouse Microsoft Optical Wireless 900 Black Caracteristici Tip mouse Home Office Interfata USB Tehnologie Optic Butoane 3 Rotite 1 Rezolutie 800 dpi Wireless Da ;SSD Seagate Firecuda 510 1TB PCIe Gen3 x4 M.2 2280 General Form factor M.2 Capacitate 1 TB Viteza scriere 3100 MB/s Viteza citire 3450 MB/s Caracteristici Serie Firecuda 510 Controller Phison Interfata PCI Express 3.0 x4 Suport NVMe Da MTBF 1.800.000 ore Temperatura operare 0 - 70 grade C Altele Recomandat pentru Gaming Da Inaltime 2.23 mm Dimensiuni 80 x 22 x 2.23 mm; Cartus Toner Brother TN2421 3K ORIGINAL DCP-L2512D Black -
- Număr anunț
- DA28758802
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 30233132-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.809 RON
- Valoare atribuită
- 1.809 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.