Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctional Imprimare, Scanare, Copiere Tehnologie cerneala Cerneala tip pigment Presiune Timp pana la prima pagina Monocrom 22 Secunde, Colour 22 Secunde Culori Negru [ Pigment], Cyan [ Pigment], Galben [ Pigment], Magenta [ Pigment] Colours Capacity Black [ 110ml, 350ml] Marime minima a picaturilor 4 pl, Cu tehnologie pentru picaturi de cerneala de dimensiuni variabile Print from P C, M A C, Mobile Device, U S B Configuratie duze 800 Duze negru, 800 Duze per culoare Rezolutie imprimare 2. 400 x 1. 200 D P I Specificatii hartie si senzori Formate hartie A1 ( 59,4x 84,1 cm), A2 ( 42,0x 59,4 cm), A2+, A3+, A3 ( 29,7x 42,0 cm), A4 ( 21.0x 29,7 cm), B1 ( 72,8x 102,8 cm), B2 ( 51,4x 72,8 cm), B3 ( 36,4cmx 51,4 m), B4 ( 25,7x 36,4 cm), B5 ( 17,6x 25,7 cm), 17 " ( 43,2 cm), 24 " ( 61,0 cm), A0 ( 84,1x 118,9cm), 36 " ( 91.4 cm) Margini de imprimare pe coli Modul 1: 3 mm (sus), 3 mm (dreapta), 20 mm (jos), 3 mm (stanga) Margini de imprimare pe role Modul 1: 3 mm (sus), 3 mm (jos) Grosime a hartiei adecvata 0, 05 mm - 0,3 mm Imprimare fara margini activata 10 inches, 11. 81 inches, 12. 99 inches, 15. 98 inches, 17. 01 inches, 20. 28 inches, 23. 39 inches, 24. 02 inches, 28. 66 inches, 33. 11 inches, 35. 98 inches General Consum de energie 38 Waţi, 13 Wati (in Standby), 0, 25 Wa
- Număr anunț
- DA28741593
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 30216110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.923 RON
- Valoare atribuită
- 20.923 RON
- Data publicării
- 13.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.