Atribuită Cumpărare directă

supravegherii starii de sanatate a salariatilor spitaluluii, unitati de invatamant, UATintocmire dosar medical ( EXAMEN CLINIC GENERAL, EXAMEN MEDICINA MUNCII - ELIBERARE FISA DE APTITUDINE, RAPORT CONTROL MEDICAL PERIODIC, VERIFICARE SI AVIZARE CONCEDII MEDICALE)

Număr anunț
DA28706542
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CAPITAN NICOLAE PLESOIANU (CUI 2649544)
Furnizor / câștigător
MUR MEDICAL (CUI 32203011)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.840 RON
Valoare atribuită
2.840 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
10.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.840 RON

din 2.840 RON estimat