Atribuită Cumpărare directă

calorifer electric 9-11 elem convector electric 2500-3000w - 25 mp

Număr anunț
DA28857410
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BOTOSANI (CUI 4524865)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA PRO URBAN (CUI 28090690)
Cod CPV
39715200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.789 RON
Valoare atribuită
1.789 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.789 RON

din 1.789 RON estimat